Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 96, wczoraj: 36
ogółem: 1 808 217
statystyki szczegółowe
* mecz może być przełożony na sobotę, jeśli obie drużyny się zgodzą
l.p Mecz Miejsce Godzina Sędzia 1. NKS Białobrzegi- Sokołów I Białobrzegi 14.00 Piotr Wyszyński 2. Bujały - Kamianka Bujały 12.00 Krzysztof Woźniak 3. Skrzeszew - Ulkar Karolew Skrzeszew 12.00 Adam Chruścicki 4. BTS Kobylany - ATS Kowiesy Repki-Orlik 15.30 Adam Chruścicki 5. Nieciecz - Sabnie Nieciecz 14.00 Marek Szybka 6. Ceranów - THC Czarni Wrotnów Ceranów 12.00 Piotr Wyszyński 7. Stanwoj Stoczek- Dzierzby Grygrów-Orlik 17.00 ADam Lipka Chudzik 8. BG Sokołów - Sokołów III Repki- Orlik 14.00 Adam Chruścicki 9. Przywózki - Seroczyn Przywózki 12.00 Marek Szybka
MTS Sokołów - termin wolny
Rytele Święckie - termin wolny
Rozpiska sędziowania na 27.09.2015
l.p.
Mecz
Miejsce
Godzina
Sędzia
1.
BTS Kobylany- Ulkar Karolew
Repki- Orlik
14.30
Andrzej Pietranik
2.
Nieciecz- Sokołów I
Nieciecz
12.00
Adam Chruścicki
3.
ATS Kowiesy- Kamianka
Repki-Orlik
13.00
Marek Szybka
4.
Skrzeszew- THC Czarni Wrotnów
Skrzeszew
12.30
Andrzej Pietranik
5.
Bujały – Sabnie
Bujały
14.00
Adam Chruścicki
6.
NKS Białobrzegi – Ceranów
Białobrzegi
16.00
Piotr Wyszyński
7.
Seroczyn – STANWOJ Stoczek
Sterdyń
12.00
Piotr Wyszyński
8.
BG Sokołów – Przywózki
Repki-Orlik
11.00
Marek Szybka
9.
Rytele Święckie – MTS Sokołów
Kosów Lacki – LO
14.00
Piotr Wyszyński
10.
Sokołów III - Dzierzby
Sokołów, SLO
14.30
Krzysztof Woźniak
Poniżej przedstawiam rozpiskę sędziowania i godziny meczów II kolejki spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek w dniu 13.09.2015. Jeden mecz (Stanwoj Stoczek- Trebień) odbędzie się w sobotę 12.09.2015. Drużyna z Dzierzb będzie rozgrywała swoje mecze na Orliku w Jabłonnie Lackiej
Poniżej przedstawiam rozpiskę sędziowania i godziny meczów I kolejki spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek w dniu 6.09.2015.
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW NA MECZ Z AKTORAMI:
1. (Sabnie): Jarosław Kobus
2. (Sabnie): Damian Bogucki
3. (Sabnie): Dawid Nowakowski
4. (BG Sokołów): Przemysław Chudź
5. (Hołowienki): Łukasz Kołodziejczuk
6. (Hołowienki): Ignacy Rozbicki
7. (Ceranów): Jarosław Waszczuk
8. (Bujały): Łukasz Czarnocki
9. (Nieciecz): ?
10. (Nieciecz): ?
11. (ATS Kowiesy): ?
12. (ATS Kowiesy): ?
13. (BTS Kobylany): ?
14. (BTS Kobylany): ?
15. (NKS Białobrzegi): Mateusz Hudon
16. (Dzierzby) ?
Najbliższa kolejka 24 |
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Nieciecz (m) |
20 |
54 |
180 |
38 |
2. |
Sabnie (p) |
20 |
43 |
108 |
67 |
3. |
BTS Kobylany |
20 |
41 |
122 |
72 |
4. |
Ulkar Karolew |
20 |
31 |
105 |
117 |
5. |
Skrzeszew (b) |
20 |
31 |
69 |
69 |
6. |
THC Czarni Wrotnów |
20 |
27 |
60 |
80 |
7. |
GKS Ceranów (b) |
20 |
27 |
47 |
54 |
8. |
ATS Kowiesy (b) |
20 |
24 |
86 |
109 |
9. |
Kamianka |
20 |
22 |
81 |
111 |
10. |
JSPNT Sokołów |
20 |
22 |
69 |
99 |
11. |
Jabłonna Lacka |
20 |
0 |
38 |
149 |
l.p |
Drużyna |
M |
P |
Br |
|
1. |
Bujały |
20 |
46 |
81 |
35 |
2. |
Sokołów I |
20 |
46 |
130 |
46 |
3. |
NKS Białobrzegi |
20 |
43 |
119 |
60 |
4. |
Kamieńczyk |
20 |
38 |
85 |
46 |
5. |
Przywózki |
20 |
37 |
74 |
62 |
6. |
BG Sokołów |
20 |
32 |
85 |
72 |
7. |
Rytele Święckie |
20 |
28 |
85 |
74 |
8. |
MTS Sokołów |
20 |
23 |
67 |
119 |
9. |
Dzierzby |
20 |
15 |
53 |
79 |
10. |
Nowa Wieś Gr. |
20 |
13 |
45 |
111 |
11. |
Wszebory |
20 |
0 |
23 |
143 |
Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|